PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

System alarmowy JABLOTRON 100+ dla Twojego domu

Poznaj możliwości systemu JABLOTRON 100+, który chroni przed niebezpieczeństwami oraz usprawnia życie codzienne.

Skuteczne systemy alarmowe przestały być luksusem i stały się koniecznością. JABLOTRON odpowiada na wyzwania nowoczesnego bezpieczeństwa, łącząc funkcjonalność i estetykę.
Wyobraź sobie dom, który nie tylko chroni Twoją rodzinę przed napadem i kradzieżą, ale też dba o nią na każdym kroku — od wykrywania pożarów i wycieków gazu, aż po inteligentne zarządzanie domowymi urządzeniami. Taki właśnie jest system alarmowy JABLOTRON — wszechstronny strażnik bezpieczeństwa i komfortu.Nowoczesny dom wiąże się z koniecznością ochrony przed wieloma zagrożeniami. JABLOTRON, jako lider wśród systemów zabezpieczeń, oferuje więcej niż standardowa centrala alarmowa. Jego zaawansowane funkcje oraz najnowszej generacji czujniki ruchu, czujniki czadu, gazów oraz zalania, zapewniają ochronę na poziomie, o którym wiele systemów może tylko marzyć. Dzięki elastyczności rozwiązań JABLOTRON 100+ system łatwo można dostosować do potrzeb każdego domu oraz jego mieszkańców. Od inteligentnej automatyki, przez zdalne sterowanie, po kontrolę nad każdym elementem systemu, JABLOTRON przekształca każde miejsce w smarthome — bezpieczną przestrzeń dla nowoczesnego życia.
Urządzenia składające się na system JABLOTRON 100+ Czujki ruchu — nie tylko jako pierwsze wychwytują zagrożenie, ale również pomagają w jego identyfikacji. Można je też wykorzystać do efektywnego i optymalnego zarządzania oświetleniem, co w konsekwencji przyczynia się do zwiększonej oszczędności. Czujki czadu i gazu — zabezpieczają przed niewidzialnym zagrożeniem, cichym zabójcą — czadem, informując o nim, zanim zdąży zagrozić naszemu zdrowiu. Czujki dymu i temperatury — zapewniają dwufunkcyjną ochronę, szybko identyfikując dym z pożarów, a także wykrywając znaczne wahania temperatury, które mogą wskazywać na niebezpieczne warunki. Czujki są niezbędne do wczesnej interwencji i zapewnienia bezpieczeństwa w środowisku domowym, co staje się banalnie proste dzięki sygnałom dźwiękowym, możliwości komunikacji z centralą oraz błyskawicznym wysyłaniu powiadomień na telefon użytkownika. Sygnalizatory — kiedy liczy się czas. Syreny są kluczowym elementem skutecznej komunikacji, ponieważ nie tylko informują o niebezpieczeństwie, ale również skutecznie odstraszają potencjalnych włamywaczy. W ofercie dostępne są zarówno sygnalizatory wewnętrzne, idealne do monitorowania pomieszczeń, jak i zewnętrzne. JABLOTRON oferuje mnogość wyboru różnych opcji kolorystycznych sygnalizatorów, aby użytkownik mógł dopasować ją do elewacji budynku. W końcu chcemy, aby syrena odstraszała jedynie dźwiękiem, a nie wyglądem. Moduły dostępu — kontrola w Twoich rękach Obejmują one szereg urządzeń, w tym klawiatury i czytniki RFID, umożliwiające kompleksowy nadzór kontroli dostępu. Moduły te umożliwiają użytkownikom wygodne zarządzanie systemem, zapewniając elastyczność i łatwość użytkowania.

Dlaczego warto wybrać system JABLOTRON 100+:

  • stabilny, certyfikowany system i zaawansowane urządzenia
  • elastyczna personalizacja — dostosowana do potrzeb swojego domu i stylu życia.
  • wczesne wykrywanie i identyfikacja zagrożenia
  • błyskawiczne powiadomienie użytkownika o wszystkich zdarzeniach alarmowych
  • łatwe zarządzanie i sterowanie systemem zarówno lokalnie jak i zdalnie
  • intuicyjna i wygodna aplikacja na telefon MyJablotron
  • bezpieczeństwo oraz inteligentna automatyka budynkowa w jednym systemie
  • Z przyjemnością zaprezentujemy i omówimy z Tobą możliwości jakie oferuje system Jablotron 100+. Jeśli gwarancja stabilnych i skutecznych rozwiązań jest dla Ciebie priorytetem, to z pewnością docenisz funkcjonalności systemu JABLOTRON, który chroni przed niebezpieczeństwami oraz usprawnia życie codzienne. Zobacz jak to działa!

    DLA NASZYCH KLIENTÓW