PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

OSZCZĘDZAJ NA OGRZEWANIU Z URZĄDZENIAMI JABLOTRON 100+

Inteligentne rozwiązania, proste i optymalne w obsłudze. Już czas, aby sprawdzić funkcjonalności Jablotron 100+ związane z ogrzewaniem.
Systemy automatyki budynkowej pozwalają coraz sprawniej realizować monitoring, informować o zagrożeniach i zautomatyzować wiele czynności związanych z codzienną obsługą budynku. To wszystko niewątpliwie poprawia komfort użytkowania budynków mieszkalnych.

Kontrola systemu ogrzewania z Jablotron 100+
System Jablotron 100+ to propozycja „kompaktowa”, ponieważ łączy w jednej instalacji system alarmowy, kontrolę dostępu, ochronę przed zagrożeniami środowiskowymi, monitoring wizyjny oraz możliwość zarządzania wieloma inteligentnymi funkcjami w domu, biurze czy innym budynku komercyjnym. Wspomniana funkcjonalność Jablotron 100+ w zakresie inteligentnych rozwiązań automatyki budynkowej pozwala na sterowanie ogrzewaniem i monitorowanie temperatur zarówno w domach jednorodzinnych jak i w budynkach komercyjnych. W zależności od typu instalacji grzewczej (wodnej lub elektrycznej) funkcjonującej w budynku można odpowiednio dobrać elementy sterujące z serii Jablotron 100+ i komfortowo zarządzać temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach.

Sterowanie oświetleniem i innymi urządzeniami elektrycznymi z Jablotron 100+.
Zastosowanie inteligentnych systemów do sterowania urządzeniami elektrycznymi w znaczący sposób może zredukować zużycie prądu, a także zminimalizować manualną obsługę techniczną budynku. Instalacja urządzeń Jablotron 100+ oraz wykorzystanie harmonogramów czasowych umożliwia wdrożenie wielu automatycznych scenariuszy. I tak przykładowo: system wyłączy pozostawione przez domowników oświetlenie, klimatyzację lub wentylatory. W kalendarzu systemu można wprowadzić wszystkie zaplanowane dni wolne od pracy, dzięki czemu system automatycznie wyłączy zbędne w tym czasie urządzenia w firmie. System umożliwia również włączanie i wyłączanie napięcia w określonych gniazdkach. Pozwala również na sterowanie roletami, bramą wjazdową, szlabanem na parkingu firmowym czy oświetleniem w garażu lub hali magazynowej.

Możliwości jakie daje inteligentny system Jablotron 100+ w obszarze sterowania instalacją grzewczą:

 • automatyczne przełączanie na temperaturę ekonomiczną w chwili uzbrojenia systemu alarmowego
 • możliwość wprowadzenia trybu ręcznej konfiguracji temperatury
 • możliwość wyłączenia, jeżeli w budynku należy utrzymać minimalną temperaturę
 • wstrzymanie ogrzewania w przypadku otwarcia okna i raportowanie w przypadku przegrzania lub zamarzania
 • Wizualizacja długoterminowej historii temperatury
 • Łatwość programowania zadanych temperatur
 • Opcjonalne komunikaty alarmowe o zagrożeniach
 • Wysokie bezpieczeństwo połączeń transmisji danych
 • Oszczędność pieniędzy dzięki optymalizacji systemu ogrzewania
 • Z przyjemnością omówimy z Tobą opcje inteligentnego sterowania ogrzewaniem oraz monitorowania zaworów i termostatów w systemie Jablotron 100+. Możesz zyskać nie tylko większą wygodę, ale również zaoszczędzić pieniądze, dzięki łatwej i szybkiej optymalizacji działania Twojej instalacji grzewczej. Zobacz jak to działa.

  DLA NASZYCH KLIENTÓW