PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

BEZPIECZNIE NADZOROWANA FIRMA Z JABLOTRON 100+

Wszechstronny system alarmowy, kontroli dostępu i zarządzania inteligentnymi funkcjami w Twojej firmie, sterowany zdalnie z poziomu aplikacji MyJablotron.

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Jablotron 100+ to idealne rozwiązanie dla różnego typu obiektów komercyjnych:
biur, sklepów, budynków produkcyjnych czy usługowych.

PROFESJONALNA INSTALACJA

Dzięki instalacji przez naszych certyfikowanych partnerów wszystko działa tak, jak powinno, a Ty masz gwarancję pełnej ochrony

CAŁODOBOWA OCHRONA

Jablotron 100+ chroni Twoją firmę całodobowo. Zabezpiecza budynek i zapewnia natychmiastowy podgląd tego, co dzieje się w obiekcie.

BŁYSKAWICZNA REAKCJA

W momencie wystąpienia alarmu system niezwłocznie powiadomi Cię o zdarzeniu poprzez powiadomienie PUSH, SMS lub wiadomość głosową.

SPECYFIKACJA JABLOTRON 100+

System JABLOTRON 100+ doskonale sprawdza się zarówno w małych jak i dużych obiektach oferując urządzenia przewodowe oraz bezprzewodowe.

KONTROLA PRAW DOSTĘPU

Jablotron 100+ będzie Twoim niezawodnym asystentem również w zakresie kontroli dostępu. Zdefiniuj prawa dostępu do wybranych stref i nadzoruj firmę bez obaw.

DOSTĘP DO INFORMACJI Z KAŻDEGO MIEJSCA

Bez względu na to, czy jesteś na spotkaniu, w podróży służbowej czy na wakacjach, nic Ci nie umknie. Jeśli coś stanie się w Twojej firmie, aplikacja MyJablotron natychmiast powiadomi Cię o zdarzeniu i wyśle zdjęcie lub film.

SEKWENCJA WIDEO

1-minutowe nagrania z każdego zdarzenia

PODGLĄD NA ŻYWO

Monitoring w czasie rzeczywistym

INTELIGENTNE FUNKCJE W TWOJEJ FIRMIE

OŚWIETLENIE

Inteligentne sterowanie oświetleniem zadba o optymalizację kosztów zużycia energii. Automatycznie włączaj światła po wejściu do pomieszczenia oraz wyłączaj gdy pracownicy wyjdą z biura.

OGRZEWANIE

Kontroluj ogrzewanie w budynku Twojej firmy i zmieniaj temperaturę z komfortowej na ekonomiczną po uzbrojeniu biura. Za pomocą MyJABLOTRON zdalnie ją monitoruj bądź reguluj.

BRAMA I SZLABAN

Koniec z szukaniem pilota. Wystarczy, że mrugniesz światłami auta i wjazd na parking otwiera się. Szlaban możesz podnieść także za pomocą breloka JABLOTRON, sterującego systemem.

OTWARTE OKNA

Jeśli ktoś z pracowników zapomni zamknąć okno, system w momencie uzbrojenia automatycznie wyśle Tobie powiadomienie z informacją o wykryciu otwartego okna w danym pomieszczeniu.

MASZ PYTANIA

tel: +48 61 847 80 24
mail: biuro@jablotech.pl

WSPARCIE TECHNICZNE

tel: +48 61 847 80 24
mail: biuro@jablotech.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt: 8:00 – 16:00
Sob - Nd: Zamknięte

DLA NASZYCH KLIENTÓW