PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

AUTOMATYCZNIE STEROWANE ROLETY I ŻALUZJE W TWOIM DOMU

Odkryj dodatkowe funkcjonalności systemu Jablotron 100+ i steruj automatycznie roletami oraz żaluzjami w Twoim domu, mieszkaniu lub budynku firmy.
Wspaniale posiadać w domu pomocnika, który zadba o nasz komfort. System Jablotron na Twoje polecenie w wybranym czasie wykona określone zadania. Jest tak inteligentny, że sam rozpoznaje różne zagrożenia i np. przy zbyt dużym wietrze zwinie markizę tarasową.
Centrala systemu Jablotron ma zaprogramowany kalendarz astronomiczny. Tym samym bez konieczności instalowania urządzeń zmierzchowych umożliwia automatyzację budynku według położenia geograficznego i trybu dzień/noc.
Automatyzacja rolet lub żaluzji w idealny sposób wykorzystuje kalendarz astronomiczny . Nadejście wieczoru uzależnione jest oczywiście od pory roku. Zimą słońce zachodzi znacznie wcześniej niż latem. Również porankami letnimi rządzą inne godziny, niż zimowymi. W przypadku nocy ważne jest poczucie naszego bezpieczeństwa, nie chcemy, aby z zewnątrz ktoś obserwował, co dzieje się w oświetlonym pomieszczeniu domowym. Dlatego system sam będzie zamykał rolety, dla przykładu zawsze godzinę po zachodzie słońca. Może również równocześnie z takim działaniem włączyć zewnętrzne oświetlenie domu na określony czas, tak, żeby zbłąkany domownik, sobotnim wieczorem, odnalazł drogę do własnego zamka w drzwiach.
Z kolei rankiem, ważne jest, aby o określonej porze delikatnie rozświetlić dom. Dając tym samym domownikom informację, że pora wstawać. To bardzo przyjemne uczucie, kiedy o poranku rolety uniosą się kilka centymetrów i przez szczeliny między nimi wpadnie do sypialni kilka promyków słońca. Pobudka może też być sterowana poprzez Twojego iPhone’a. Wystarczy, że telefon załączy budzik, a system Jablotron w tym momencie uniesie rolety i wpuści światło do Twojej sypialni lub całego domu.
W swoich rozwiązaniach Jablotron zawsze ma na względzie aspekt bezpieczeństwa. Dlatego nawet, jeżeli jesteś na urlopie, Twój dom wygląda tak, jakby ktoś był w środku. Żaluzje się otwierają i zamykają, światła wieczorem są włączane i wyłączane. To wszystko skutecznie zniechęci potencjalnego złodzieja.

Bezpieczeństwo i komfort powinny iść ze sobą razem. Bezpieczny i inteligentny dom powinien dawać poczucie spokoju. W miarę możliwości powinien też wyręczać domowników z wielu czynności i oszczędzać ich czas oraz pieniądze. Sterowanie roletami, światłem, bramami, czy ogrzewaniem, to tylko kilka z wielu różnych możliwości Jablotron 100+.

Ważne jest też to, że każda z takich czynności może być realizowana:

  • w dowolnym momencie poprzez przycisk na klawiaturze
  • w dowolnym momencie zdalnie poprzez aplikację MyJABLOTRON
  • automatycznie zgodnie ze stałą godziną zaplanowaną według kalendarza
  • cyklicznie, zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • według astronomii, zależnie od wschodów i zachodów słońca w danej lokalizacji geograficznej
  • System alarmowy Jablotron 100+ ma nade wszystko chronić; przed kradzieżą, napadem czy pożarem. Jednak dużym atutem tego rozwiązania jest również ta część, która umożliwia wszechstronną automatyzację domu, mieszkania czy biura. Jeśli chcesz zapytać o więcej szczegółów lub szukasz instalatora, który zaprojektuje dla Ciebie alarm i go zainstaluje skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy, zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i polecimy certyfikowanego instalatora systemów Jablotron.

    DLA NASZYCH KLIENTÓW