PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

SYSTEM ALARMOWY JABLOTRON KONTRA PRÓBA WŁAMANIA I KRADZIEŻY

Jak skutecznie zmniejszyć ryzyko włamania, ograniczyć szkody związane z kradzieżą i monitorować dom z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.
Włamanie do domu lub firmy? To bardzo trudna chwila dla każdego z nas. Alarm pomaga zapobiec takiej sytuacji i ogranicza szkody z nią związane. W przypadku, kiedy dojdzie do włamania, system alarmowy Jablotron nie pozostawi domowników bez pomocy.
Czy zastanawiasz się, jaka byłaby Twoja reakcja na widok uszkodzonego zamka i otwartych drzwi do mieszkania? Co gorsza, nie wiadomo, czy w środku czeka jedynie bałagan i zdewastowane meble, czy może jest tam jeszcze złodziej. Bez względu, czy taką sytuację zastanie matka z dzieckiem wracająca z zakupów, czy właściciel centrum fitness, pewnym jest, że żadne z nich nie chciałoby spotkania ze złodziejem we własnym domu. Nigdy nie wiadomo, co jeszcze mogłoby się wydarzyć przy takiej konfrontacji.
Jednak jeśli w domu jest zainstalowany system alarmowy cała sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej. W przypadku włamania do domu lub firmy alarm JABLOTRON sprawi, że właściciel nie poczuje bezsilności i strachu. System ten łączy w sobie funkcje dodatkowych oczu, ochroniarza, automatycznej sekretarki i skutecznego informatora.

W jaki sposób, krok po kroku reaguje alarm JABLOTRON?:

  • Jak tylko dojdzie do stłuczenia szyby lub sforsowania drzwi, czy okien, system włącza sygnał alarmowy i informuje właściciela o zdarzeniu powiadomieniem PUSH lub/i wiadomością SMS. Panel sterowania dokładnie rejestruje wszystkie szczegóły w historii zdarzeń (wszystkie ruchy w budynku i poza nim, informacje o stłuczonych szybach, otwartych drzwiach i oknach)

  • Korzystając z aplikacji MyJABLOTRON, możesz natychmiast sprawdzić zdalnie, czy rzeczywiście doszło do włamania, czy może złodzieja odstraszył uruchomiony sygnał dźwiękowy alarmu. Dzięki podłączonym do systemu kamerom w aplikacji można wyświetlić podgląd na żywo bieżących wydarzeń na miejscu, a także nagrany automatycznie1-minutowy film ze zdarzenia alarmowego (30 sekund przed zdarzeniem i 30 sekund po nim).

  • Jeśli dodatkowo system alarmowy podłączono do agencji ochrony, operatorzy otrzymają sygnał o włamaniu i natychmiast wyślą na miejsce patrol, celem sprawdzenia sytuacji i udzielenia pomocy. Wszystko to dzieje się również wówczas, gdy właściciel przebywa na wakacjach lub w każdym innym miejscu bez zasięgu sieci komórkowej.
  • System bezpieczeństwa ma za zadanie odstraszać potencjalnych złodziei. Jednak, kiedy mimo to dojdzie do włamania, ma on skutecznie chronić poprzez szybkie powiadomienie wskazanych użytkowników oraz wysłanie sygnału do agencji ochrony, która niezwłocznie przyjedzie na miejsce zdarzenia.
    Skorzystaj z szerokiego zakresu funkcji systemu JABLOTRON 100, łączących bezpieczeństwo z automatyzacją inteligentnego domu. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Twojego budynku oraz polecimy Tobie certyfikowanego instalatora Jablotron.

    DLA NASZYCH KLIENTÓW