PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

Monitoring pojazdów Jablotron – wiele możliwości i prosta obsługa.

Kontrola pojazdów, jeszcze nigdy nie była tak prosta i intuicyjna. Odkryj rozwiązania JABLOTRON dla osób prywatnych oraz małych i dużych firm!
Chcesz mieć pełną kontrolę nad swoimi pojazdami? Być może jesteś właścicielem firmy i chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się twoje firmowe auta? A może chcesz mieć wgląd w ilość zużywanego paliwa i tankowania? Nic prostszego – wypróbuj autoalarmy JABLOTRON.
Dlaczego monitorowanie pojazdów jest tak powszechne i potrzebne? Po pierwsze jest to wygodna forma kontroli, które doskonale sprawdza się w praktyce. Co więcej, monitoring pojazdów ma bardzo szerokie zastosowanie – niezależnie od tego, jakie masz potrzeby oraz jaki wykonujesz zawód. Dzięki aplikacji MyJABLOTRON możesz sprawdzać, gdzie dany pojazd znajduje się na mapie, z jaką prędkością się porusza oraz kiedy i gdzie miał postoje. Nieważne, czy jesteś dyspozytorem kontrolującym ruch dostaw, czy osobą prywatną, która chce mieć oko na bezpieczne podróże swoich bliskich.

Alarm samochodowy łączy w sobie zabezpieczenie pojazdu, sygnalizację dźwiękową,
immobilizer oraz powiadomienie o alarmie przez telefon komórkowy. Jednocześnie potrafi
rozróżnić, co dokładnie się stało i natychmiast otrzymasz informację określającą rodzaj i
lokalizację alarmu. Powiadomienie o alarmie może być również wysłane do centrum
przyjmującego alarmy w celu uzyskania profesjonalnej reakcji. Jablotron w swojej ofercie posiada kilka różnych rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w monitoringu pojazdów.

Podstawowy moduł GPS CU-07A jest przeznaczony do małej ilości pojazdów, czyli w sam raz dla osób prywatnych lub jednoosobowych działalności. Do tego zasilanie podłączane jest przez gniazdo elektryczne zapalniczki, co ułatwia instalacje.

Zaawansowany moduł GPS CU-08 jest przeznaczony dla flot, samochodów ciężarowych oraz sprzętu budowlanego. Jego dodatkową zaletą jest identyfikacja kierowców poprzez czytnik RFID, co zapewnia dodatkową ochronę i zmniejsza ryzyko kradzieży oraz pozwala na większą kontrolę. System umożliwi również przełączanie pomiędzy pojazdami prywatnymi i służbowymi, aby ułatwić zarządzanie i generowanie raportów. Co najważniejsze, instalacja przeprowadzona przez wykwalifikowanego technika jest szybka i prosta.

Dodatkowo: Alarm samochodowy CA -2103. Ma zastosowanie w autach prywatnych i służbowych, ochronę przed włamaniem, kradzieżą, zalaniem, przechyłem. Posiada funkcję połączenia do centrum odbioru alarmów, a jego instalacja nie wymaga dużej ingerencji w pojazd.

Dlaczego warto korzystać z monitoringu pojazdów:

 • Dokładne miejsce pojazdu na mapie
 • Dane pokazujące prędkość na trasie i jej konkretnych odcinkach
 • Wszystkie dane w jednej aplikacji MyJABLOTRON bez konieczności posiadania innych
 • Kontrola nad wydatkami, takimi jak tankowanie
 • Możliwość eksportu danych do arkusza oraz PDF
 • Archiwizacja danych nawet do 2 lat
 • Rozwiązania dopasowane do potrzeb zarówno osób prywatnych jak i firm
 • Brak abonamentu - płacisz raz i korzystasz dożywotnio!
 • Jesteś zainteresowany usługą monitorowania i ochrony pojazdów? Z przyjemnością omówimy z Tobą opcje, funkcjonalność i rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Wybierając urządzenia Jablotron możesz sprawnie monitorować zarówno pojazdy prywatne jak również większą flotę aut firmowych.

  DLA NASZYCH KLIENTÓW