PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

ALARM SAMOCHODOWY CHRONI I LOKALIZUJE TWÓJ POJAZD

Profesjonalny alarm samochodowy ATHOS gwarancją Twojego spokoju oraz komfortu. Sprawdź dodatkowe funkcje i korzyści.
Pewnie każdemu z nas zdarzają się sytuacje, że będąc w pracy, na wakacjach lub w sklepie nagle uświadamiamy sobie, że zapomnieliśmy zamknąć auto. Wówczas serce zaczyna bić mocniej, a ulga przychodzi dopiero w momencie, kiedy dowiemy się, że tym razem nic się nie stało.
Alarm samochodowy ATHOS posiada szereg funkcji, które chronią oraz eliminują sytuacje związane z brakiem zamknięcia. W przypadku, kiedy o tym zapomnisz, system powiadomi Cię wiadomością SMS lub PUSH. Dzięki temu, możesz wrócić do auta i je zamknąć lub też zrobić to zdalnie, z poziomu aplikacji MyJABLOTRON. To bardzo wygodna i użyteczna możliwość sterowania.
Najważniejszą funkcją alarmu samochodowego jest zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa, ale dodatkiem są też inne korzyści. System samochodowy ATHOS działa bez względu na granice geograficzne. Zawsze masz wgląd w historię trasy, aktualną pozycję, tankowania, czy dane o przejechanych kilometrach. ATHOS przypomni również o konieczności przeglądu serwisowego lub innego zdarzenia określonego w elektronicznej książce jazd. To wszystko sprawia, że obsługa pojazdu jest jeszcze bardziej komfortowa.
Centrala alarmowa współpracuje również z całą gamą czujek bezprzewodowych. Dzięki temu możesz również w łatwy sposób zabezpieczyć na przykład przyczepę kempingową, niewielkie stoisko handlowe, łódź, czy magazyn na budowie. Jeśli w Twoim domu równie jest zainstalowany system JABLOTRON 100+, to twój samochód z czujkami bezprzewodowymi może być jedną ze stref domowego systemu. Całość możesz obsługiwać lokalnie z pilota lub zdalnie poprzez aplikację MyJABLOTRON na telefonie. W momencie zadziałania jednej z czujek, natychmiast zostaniesz powiadomiony o próbie włamania i w sposób zdalny będziesz miał możliwość zablokowania silnika. Jeśli chcesz, aby Twój pojazd poruszał się jedynie w określonych strefach na mapie, możesz użyć funkcji Geofence. Wówczas wyjazd poza określoną lokalizację będzie skutkował wysłaniem powiadomienia i informacji o aktualnej pozycji. Takie rozwiązania powodują, że szanse złodzieja na sukces staje się o wiele mniejsze.

Co powinien monitorować dobry alarm samochodowy?:

 • ruch we wnętrzu lub w przestrzeni ładunkowej auta
 • wybicie szyby
 • otwarcie drzwi, bagażnika, maski silnika
 • zderzenie lub wypadek
 • przechył auta lub wstrząs (kradzież kół, ładowanie na lawetę)
 • immobilizer, a tym samym możliwość zdalnego odłączenia silnika
 • sygnał dźwiękowy przy próbie naruszenia pojazdu
 • Ponadto bardzo ważną kwestią jest profesjonalna instalacja alarmu samochodowego. Centrala systemu powinna być zamontowana w możliwie najbardziej ukrytym i niedostępnym miejscu. Instalator do maksimum powinien wykorzystać obecne, oryginalnie zamontowane czujki i dodatkowo doposażyć taki system kilkoma bezprzewodowymi „niespodziankami” dla złodzieja. To wszystko spowoduje, że ingerencja w karoserię będzie minimalna, a poziom ochrony znacznie podwyższony.
  Aspekt ekonomiczny jest tutaj również bardzo korzystny. Klient płaci za urządzenie, natomiast dostęp do systemu map i kontroli pojazdu pozostaje bezpłatny. Dlatego, aby zapewnić sobie spokój i komfort zainstaluj w swoim aucie alarm ATHOS.

  DLA NASZYCH KLIENTÓW