PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

Kiedy technologia dba o najmłodszych: JABLOTRON 100+ dla bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w drodze do szkoły i w domu? Poznaj funkcje systemu JABLOTRON 100+ i odkryj nowoczesne rozwiązania dla rodziców.
W świecie pełnym wyzwań, każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa. Jak skutecznie monitorować drogę malucha do szkoły i kontrolować sytuację w domu? Oto praktyczne rozwiązania, które oferuje system JABLOTRON 100+.
Każdy rodzic wie, jak ważne jest bezpieczeństwo jego dziecka. Od momentu, gdy maluch stawia pierwsze kroki w kierunku przedszkola, aż do czasów szkolnych, chcemy mieć pewność, że jest bezpieczny. System alarmowy JABLOTRON 100+ staje się w tym kontekście nieocenionym wsparciem.
Poranek – droga do szkoły
Dzień zaczyna się od porannego przygotowania do szkoły. Zanim jednak dziecko opuści bezpieczny dom, aplikacja MyJABLOTRON informuje rodziców o tym, że alarm został uzbrojony. Dzięki temu mają pewność, że ich pociecha wyruszyła do szkoły. Co więcej, intuicyjna obsługa systemu, oparta na kolorach semafora, pozwala nawet najmłodszym użytkownikom na łatwe i szybkie rozbrojenie alarmu antywłamaniowego.
Powrót do domu – brama otwarta na oścież
Po lekcjach, kiedy dziecko wraca do domu, system JABLOTRON ponownie wchodzi do akcji. Dzięki funkcji zdalnego sterowania w aplikacji MyJABLOTRON, rodzic może otworzyć bramę garażową czy drzwi wejściowe, nie wstając nawet z miejsca pracy. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich dziecko wróciło bezpiecznie do domu.
Bezpieczeństwo w domu – pod stałą kontrolą
Gdy dziecko jest już w domu, system JABLOTRON dba o jego bezpieczeństwo. Rodzice, korzystając z aplikacji MyJABLOTRON, mogą monitorować, które drzwi czy okna są otwarte, a które zamknięte. W razie potrzeby mogą też zdalnie włączyć alarm, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo swojemu dziecku. Dzięki systemowi zabezpieczeń, rodzice mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich dom i najbliżsi są pod stałą ochroną.
Wieczór – czas na spokojny sen
Kiedy dzień dobiega końca, a domowe obowiązki są już za nami, czas na zasłużony odpoczynek. Z systemem JABLOTRON rodzice mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich dom i najbliżsi są pod stałą ochroną. Wystarczy aktywować system zabezpieczeń na noc i cieszyć się spokojnym snem. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak bezprzewodowy system, rodzice mają pewność, że ich dom jest chroniony przez całą dobę.

Nowoczesne technologie na straży bezpieczeństwa
W dobie postępu technologicznego, systemy alarmowe stają się coraz bardziej zaawansowane. Współczesne systemy antywłamaniowe oferują wiele funkcji, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo życia rodziny. JABLOTRON 100+ to nie tylko certyfikowany system alarmowy, ale także narzędzie integrujące różne funkcje automatyki domowej. Dzięki temu, rodzice mogą sterować oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami z poziomu jednej aplikacji MyJablotron.

Nowoczesne technologie na straży bezpieczeństwa:

  • Dzięki aplikacji MyJABLOTRON wiesz, kiedy Twoje dziecko wyszło z domu do szkoły.
  • Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz otworzyć bramę czy drzwi domu swojemu dziecku.
  • Dzięki aplikacji MyJablotron śledzisz, które drzwi czy okna w Twoim domu są otwarte.
  • Poproś nas o zaprezentowanie i omówienie z Tobą opcji ułatwiających monitorowanie bezpieczeństwa Twoich dzieci i całego domu z wykorzystaniem aplikacji MyJablotron.

    DLA NASZYCH KLIENTÓW