PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

KAMERY JABLOTRON 100+ – STRAŻNICY TWOJEGO DOMU

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w domu, dlatego, aby o nie zadbać należy wybrać system alarmowy z wysokiej jakości kamerami.
Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w domu, dlatego, aby o nie zadbać, należy wybrać dobry system alarmowy. Taki system charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością kamer. Bez nich niemożliwa jest identyfikacja zagrożenia oraz napastnika.
Jaka jest najlepsza kamera do systemu alarmowego? Taka, która pozwoli na łatwe monitorowanie danego terenu, a w przypadku zagrożenia pozwoli zidentyfikować zagrożenie lub włamywacza. Co więcej, warto by kamera miała możliwość zdalnego sterowania i podglądu, aby bez problemu, niezależnie gdzie jesteś, można było mieć kontrolę nad swoim domem. Kolejnym ważnym atutem będzie możliwość poglądu na żywo oraz możliwość zapisania sekwencji wideo, która jest dla Ciebie istotna. Które kamery łączą w sobie te wszystkie funkcje? JI-111C i JI-112C – Kamery z serii JABLOTRON 100+.
Kamery rozszerzają Twoje opcje bezpieczeństwa. Dzięki aplikacji MyJABLOTRON Twój dom może być w pełni monitorowany bez konieczności ciągłego pilnowania telefonu. System automatycznie generuje jednominutowy zapis każdego zdarzenia z alarmu JABLOTRON 100+ zapewniając w ten sposób natychmiastowy przegląd sytuacji. W skrócie system alarmowy rejestruje zdarzenia i nagrywa je dla Ciebie oraz wysyła ostrzeżenie. Kamery wchodzą w skład systemu zabezpieczeń JABLOTRON 100+ i automatycznie reagują na jego stan, tj. stan alarmowy, uzbrajanie lub rozbrajanie obiektu. Kamera JI-111C to kamera kopułowa, natomiast kamera JI-112XC to kamera bullet. Obie posiadają kolorowe nagrywanie z full HD, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a zagrożenie lub włamywacz łatwe do zidentyfikowania. Kąty widzenia kamery to odpowiednio 115 stopni oraz 90 stopni, co zapewnia pełny pogląd na daną strefę. Dodatkowo obie kamery posiadają funkcję, które pozwala obracać ich obiektywami, tak by nakierować je na dany obiekt lub strefę! Martwisz się, że w nocy lub w słabo oświetlonych miejscach obraz będzie mało widoczny? Niepotrzebnie! Obie kamery posiadają oświetlenie podczerwone w przypadku słabej widoczności.

Funkcje kamer JABLOTRON 100+:

 • Łatwy montaż
 • Wysoki zakres temperatury pracy (-22 do +55)
 • Rejestracja wideo 30 s. przed zdarzeniem (np. alarm lub uzbrojenie) i 30 s. po jego zakończeniu
 • Ciągły zapis wideo z opcjonalną historią (3 lub 7 dni)
 • Użytkownik może w dowolnej chwili sprawdzić, co się dzieje w budynku (live stream w aplikacji)
 • Wysoka klasa ochronności (IP67)
 • Oświetlenie podczerwone w przypadku słabej widoczności i w nocy
 • Wysokie bezpieczeństwo połączeń transmisji danych
 • Wysoka rozdzielczość obrazu (1920x1080 px)
 • Dużą zaletą jest prosty montaż kamer nawet bez zaawansowanej znajomości technologii informatycznych. Są w pełni zintegrowane z aplikacją MyJABLOTRON i współpracują z systemem JABLOTRON 100+ za pośrednictwem chmury. Dzięki temu klient posiada wszelkie informacje o swoim obiekcie dobrze widoczne w jednym miejscu. Zakres temperatury kamer jest wysoki, mogą one pracować w temperaturze od -22 stopni do aż +55 stopni! Co więcej, kamery posiadają klasę ochronności IP67, co oznacza, że urządzenie jest całkowicie pyłoszczelne, natomiast jego podzespoły są zabezpieczone drutem przed dostępem pyłu oraz odporne na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie. Dzięki temu kamery mogą być zamontowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu.

  DLA NASZYCH KLIENTÓW