PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

JABLOTRON MERCURY INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE DLA BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY

JABLOTRON aktywnie rozwija portfolio produktów, a kolejne nowości to seria JABLOTRON MERCURY. Ten system to kilkadziesiąt atrakcyjnych urządzeń w różnych wariantach kolorystycznych.
JABLOTRON Mercury to profesjonalny system bezpieczeństwa IP przeznaczony do ochrony domów rodzinnych, mieszkań i firm. System JABLOTRON Mercury posiada intuicyjne sterowanie, również zdalnie za pomocą aplikacji MyJablotron. System oferuję ochronę przed włamaniami i żywiołami, takimi jak pożar czy zalanie.
Jablotron doskonale rozumie nasze potrzeby ochrony i zwiększania komfortu. Dlatego tworzy systemy, które potrafią skutecznie chronić przed włamaniami i innymi zdarzeniami losowymi. JABLOTRON Mercury jest zgodny z europejską normą EN 50131 i poziomem bezpieczeństwa Grade 2. Certyfikat ten gwarantuje niezawodność i solidność systemu. Oprócz dwuletniej gwarancji, użytkownik otrzymuje do 5 lat rozszerzonego serwisu dla wszystkich produktów z serii Mercury.

Bezpieczeństwo i ochrona.

JABLOTRON Mercury może zaalarmować właściciela o możliwym włamaniu (otwarcie okien lub drzwi, zbicie szyb, ruch osób wewnątrz budynku). Ponadto może również wykryć zbliżające się niebezpieczeństwo w postaci pożaru (pojawienie się dymu, wzrost temperatury), zalania lub wycieku gazu.

Rozwiązanie dla obiektów mieszkaniowych i komercyjnych.

JABLOTRON Mercury zawiera szeroką gamę opcjonalnych komponentów i akcesoriów zapewniających nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa zarówno dla mieszkań jak i budynków komercyjnych. W ramach serii Mercury producent oferuje między innymi: czujki ruchu, czujki dualne reagujące zarówno na ruch jak i na dźwięk tłuczonego szkła, czujki z aparatem, jak również czujki otwarcia, które niezawodnie powiadomią Cię o próbie otwarcia drzwi lub okien. Oprócz tego w systemie dostępne są również czujniki środowiskowe takie jak czujka dymu i pożaru oraz zalania.
Elementy serii Mercury to nowoczesny design i atrakcyjny wygląd. Warto dodać, że większość urządzeń jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: biały, szary oraz nowoczesny i modny antracyt.

Opcje sterowania.

JABLOTRON Mercury oferuje kilka opcji sterowania, które można łączyć zgodnie z preferencjami poszczególnych użytkowników. Wszystkie metody są intuicyjne, więc każdy szybko zapozna się z ich obsługą. System wykorzystuje prostą logikę sygnalizacji świetlnej: kolor zielony oznacza, że system jest rozbrojony, natomiast czerwone podświetlenie informuje o tym, że system jest uzbrojony. Całym systemem można lokalnie sterować z poziomu klawiatury, pilota lub z wykorzystaniem czytnika RFID, natomiast z poziomu smartfona w aplikacji MyJablotron możesz zarządzać systemem z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Profesjonalna instalacja.

JABLOTRON Mercury to profesjonalny system zabezpieczeń zaprojektowany przez doświadczonych specjalistów. Jest to system przeznaczony do instalacji przez uprawnionych i certyfikowanych instalatorów, którzy zapewnią Ci kompleksowe usługi, w tym również późniejsze regularne przeglądy serwisowe. To wszystko gwarantuje niezawodne i wydajne działanie systemu dla Twojego spokoju i bezpieczeństwa. System JABLOTRON Mercury może być zainstalowany na kilka sposobów. W gotowych i umeblowanych budynkach wykonuje się instalację bezprzewodową. Metoda ta jest przyjazna dla wnętrza i nie wymaga żadnych modyfikacji konstrukcyjnych. W nowych i remontowanych budynkach instalator zazwyczaj stosuje kombinację metody przewodowej i bezprzewodowej.

Alarm IP z dodatkowymi funkcjami.

JABLOTRON Mercury wykorzystuje protokół internetowy (IP)do przesyłania danych do chmury, a następnie do aplikacji mobilnej, zapewniając bezpieczną, szybką i niezawodną komunikację. Dzięki zdalnemu dostępowi można monitorować status systemu, otrzymywać ostrzeżenia i wykonywać operacje, takie jak uzbrajanie/rozbrajanie alarmu za pośrednictwem aplikacji mobilnej. JABLOTRON Mercury jest wyposażony w zintegrowaną łączność i automatycznie wybiera operatora komórkowego o najlepszym zasięgu. Dzięki temu komunikacja alarmu jest odporna na awarie poszczególnych sieci komórkowych. Wraz z nową centralą JA-102 Mercury, otrzymujesz 30-dniowy bezpłatny okres próbny, a po jego zakończeniu w prosty sposób opłacasz abonament poprzez aplikację MyJablotron.

MyJABLOTRON.

Aplikacja MyJablotron jest przeznaczona na smartfony (iOS lub Android) i pozwala kontrolować oraz sprawdzać alarm z dowolnego miejsca. Dzięki powiadomieniom push, e-mailom lub SMS-om natychmiast wiesz o każdym alarmowym zdarzeniu. W aplikacji można przeglądać bieżące informacje, historię zdarzeń i zdjęcia alarmów.

Dlaczego warto wybrać system Jablotron Mercury?

  • System z intuicyjnym sterowaniem, który ochroni Cię przed włamaniami i żywiołami
  • Designerskie elementy systemu, w tym czujki oraz klawiatury dostępne w trzech wariantach kolorystycznych
  • Szybkie, proste i zdalne zarządzanie systemem z poziomu aplikacji MyJablotron
  • Natychmiastowe komunikaty alarmowe o zagrożeniach
  • Wysokie bezpieczeństwo połączeń transmisji danych
  • System certyfikowany z opcją rozszerzonej gwarancji
  • Jeżeli jesteś zainteresowany systemem Jablotron Mercury skontaktuj się z naszym Działem Handlowym. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, dobierzemy prawidłowo elementy systemu i zaproponujemy montaż przez jednego z naszych certyfikowanych i rekomendowanych instalatorów Jablotron.

    DLA NASZYCH KLIENTÓW