PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

INTELIGENTNE STEROWANIE OGRZEWANIEM W APLIKACJI MYJABLOTRON

Odkryj dodatkową funkcjonalność systemu Jablotron 100+ i steruj zdalnie ogrzewaniem w Twoim domu z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.
Wspomnienie ciepłych słonecznych dni już dawno za nami. Nadchodzą chłodne, zimowe wieczory, mgliste poranki i pierwsze dokuczliwe przymrozki. Najwyższy czas sprawdzić czy Twoja instalacja grzewcza jest zoptymalizowana i spełnia Twoje potrzeby.
Słyszymy, jak mówisz: „JABLOTRON produkuje systemy alarmowe”. Oczywiście masz rację, ale czy wiesz, że nasze systemy bezpieczeństwa oferują także produkty Smart Home, które mogą sterować Twoją instalacją grzewczą oraz stale ją monitorować? Wyobraź sobie, że możesz sterować swoją instalacją grzewczą i kontrolować ją za pomocą tej samej aplikacji MyJABLOTRON, której używasz na potrzeby alarmu. Możesz to robić z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Kilkoma kliknięciami na ekranie wybierasz temperaturę jaką chcesz mieć w domu, ustawiasz tygodniowe profile temperatury, a także wyświetlasz historię temperatury, aby upewnić się, że Twoje ogrzewanie działa optymalnie. Nie musisz już wracać do domu, tylko po to aby zmienić temperaturę grzania na niższą, jeżeli zapomniałeś to zrobić na przykład przed wyjazdem na weekend.
Inteligentny system Jablotron 100+ cały czas dba o to, co jest dla Ciebie w domu najważniejsze. Montaż kamer z weryfikacją wideo oznacza możliwość sprawdzenia podczas Twojej nieobecności, co tak naprawdę dzieje się w domu. Dla każdego zdarzenia alarmowego tworzony jest jednominutowy filmik, który pozwala zweryfikować czy faktycznie doszło do włamania. Jednak system Jablotron 100+ chroni nie tylko przed kradzieżą. Stosując czujki zalania czy pożaru będziesz pewien, że twój dom jest bezpieczny, a jeżeli doszłoby do jakiegokolwiek zagrożenia – zalania czy wybuchu pożaru – zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany, co da Ci czas na szybką reakcję i poinformowanie odpowiednich służb.

Zalety inteligentnego ogrzewania:

 • Łatwość dodania do istniejącego systemu Jablotron 100+
 • Szybkie, zdalne sterowanie i monitorowanie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie
 • Popularna aplikacja MyJABLOTRON - brak konieczności posiadania dodatkowych aplikacji
 • Brak przechowywania dużych ilości danych w telefonie
 • Wizualizacja długoterminowej historii temperatury
 • Łatwość programowania zadanych temperatur
 • Opcjonalne komunikaty alarmowe o zagrożeniach
 • Wysokie bezpieczeństwo połączeń transmisji danych
 • Oszczędność pieniędzy dzięki optymalizacji systemu ogrzewania
 • Poproś nas o zaprezentowanie i omówienie z Tobą opcji inteligentnego sterowania ogrzewaniem oraz monitorowania zaworów i termostatów, a wkrótce sam stwierdzisz, że możesz zyskać nie tylko większą wygodę, ale również zaoszczędzić pieniądze, dzięki łatwej i szybkiej optymalizacji działania Twojej instalacji grzewczej.

  DLA NASZYCH KLIENTÓW