PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

ZADBAJ O BEZPIECZNE I UDANE WAKACJE Z APLIKACJĄ MYJABLOTRON

Zanim wyruszycie w wakacyjną podróż w nieznane, sprawdźcie stan zainstalowanego w domu systemu Jablotron, by uniknąć przykrych i nieprzyjemnych zdarzeń.
Nadchodzi czas wakacji. Wielu z nas spędzi go poza domem. Zanim jednak wyruszycie w nieznane, dobrze jest sprawdzić stan zainstalowanego w domu alarmu Jablotron. Lato daje wiele radości, ale też jest to okres bardzo aktywnego działania włamywaczy.
Ustal z instalatorem termin zdalnego lub lokalnego przeglądu Twojego systemu. Urządzenia Jablotron mają możliwość serwisu zdalnego. Łącząc się zdalnie z centralą Jablotron instalator jest w stanie sprawdzić poprawność pracy systemu, wprowadzić pewne zmiany w ustawieniach oraz zobaczyć, czy konieczna będzie jego wizyta na miejscu. Należy pamiętać, że nawet najlepszy system wymaga konserwacji. Dlatego zalecamy robić ją minimalnie raz w roku. Najlepiej przed okresami, w których na dłuższy czas planujemy pobyt poza domem.
Przed wyjazdem letnim można również wprowadzić do systemu trochę „wakacyjnej automatyki”. Z jednej strony może ona odstraszyć potencjalnego włamywacza. Z drugiej natomiast np. uratuje pomidory w przydomowej szklarni przed suszą. Z pewnością Twój instalator pomoże w przygotowaniu ciekawych i automatycznych rozwiązań. Wierzymy też, że po powrocie z wakacji, takie rozwiązania skradną Wasze serca.

Kilka przykładów inteligentnych rozwiązań dla Twojego domu:

  • automatyczne podnoszenie i opuszczanie rolet o zadanych porach
  • automatyczne załączanie i wyłączanie światła
  • automatyczne załączanie i wyłączanie TV
  • automatyczne podlewanie ogrodu lub upraw w szklarni
  • sterowanie ogrzewaniem lub chłodzeniem
  • informacja o tym, że ktoś dzwoni do drzwi wraz z 1 minutowym nagraniem wideo
  • podgląd ogrodu lub podjazdu przed domem z kamery w aplikacji MyJablotron
  • Dzięki funkcjom smart Wasz dom będzie wyglądał, jakby cały czas żył. Złodziej przeważnie obserwuje posesję przed włamaniem. Z pewnością załączanie świateł, czy muzyki może spowodować, że zrezygnuje ze swoich zamiarów, ponieważ nie będzie miał pewności, czy ktoś jest w środku, czy nie. Miejcie dom w zasięgu swojego wzroku, niezależnie od tego gdzie spędzacie swój urlop. Dzwonek do drzwi z serii Jablotron oraz kamera z systemu Jablotron 100, zainstalowana na froncie budynku. Te dwa urządzenia dają wiele możliwości. Będąc na końcu świata możecie w aplikacji MyJablotron zobaczyć, co dzieje się w przydomowym ogródku. Jeśli podczas waszej nieobecności kurier zadzwoni dzwonkiem, w mgnieniu oka otrzymacie o tym powiadomienie PUSH. System może nawet wysłać od razu 1 minutowy filmik. W takiej sytuacji możecie zdalnie otworzyć bramę, kurier zostawi paczkę, a po jego wyjściu zamkniecie ją z powrotem. Powiadomienie PUSH, SMS czy taki minutowy film z kamery może być również wysłany, kiedy jedna z czujek zewnętrznych wykryje intruza. Nie zostawiaj na ostatnią chwilę rzeczy ważnych. Skontaktuj się z instalatorem i wybierz dogodny termin serwisu Twojego systemu. W przypadku, kiedy nie masz jeszcze systemu Jablotron, a chciałbyś go zainstalować, zachęcamy do kontaktu z naszym działem Sprzedaży. Doradzimy w wyborze urządzeń i wskażemy certyfikowanego instalatora Jablotron, który zrealizuje Twój projekt.

    DLA NASZYCH KLIENTÓW