PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

Bezpieczeństwo w Twojej firmie – komfort zarządzania i całodobowa ochrona

Alarmy JABLOTRON 100+ oprócz bezpieczeństwa oferują liczne inteligentne funkcje — z tego powodu idealnie nadają się do firm i budynków komercyjnych.

Alarmy JABLOTRON 100+ można wykorzystać zarówno w małych jak i dużych obiektach. Oprócz bezpieczeństwa oferują one również liczne inteligentne funkcje, od włączenia oświetlenia po otwarcie garażu. Całym systemem można sterować zdalnie za pomocą aplikacji MyJABLOTRON. System można również podłączyć do Centrum Monitorowania Alarmów.
Sterowanie systemem alarmowym JABLOTRON 100+ jest bardzo łatwe. Przyciski w segmentach, które odpowiadają za poszczególne strefy w domu lub funkcje automatyki umożliwiają przyjazną obsługę. Jeśli z czasem dobudujesz sobie np. garaż, nie ma problemu z rozbudową alarmu JABLOTRON 100+ o kolejne elementy. System alarmowy JABLOTRON 100+ nie tylko ostrzeże Cię przed zagrożeniami z otoczenia, takimi jak: pożar, zalanie czy wyciek gazu, lecz także przed zbyt wysoką temperaturą lub powiadomi Cię o nadmiernym zużyciu energii. Czujka tlenku węgla ostrzeże Cię przed wzrostem stężenia tlenku węgla w powietrzu, a syrena specjalnym sygnałem dźwiękowym powiadomi się o zagrożeniu, zanim gaz spowoduje problemy zdrowotne. Czujka pożarowa wykrywa dym i podwyższoną temperaturę. Alarm natychmiast aktywuje syrenę i informuje agencję ochrony, która natychmiast wysyła zespół interwencyjny. Czujka zalania rejestruje wyciek wody, a system zamyka dopływ. W ten sposób można zapobiec możliwym powodziom i większym szkodom. System stanie się Twoim niezawodnym asystentem również w zakresie kontroli praw dostępu. Możesz przydzielić prawa aż sześciuset pracownikom do całej powierzchni firmy, albo tylko jej części. Oprócz lokali możesz również dokładnie określić godziny, w których zapewniony jest dostęp do firmy. Łatwo konfigurowalne raporty zapewnią ogólny przegląd historii wszystkich dostępów i używanych stref firmy.
Kontroluj wszystkie inteligentne funkcje JABLOTRON 100+ z tego samego miejsca co alarm. Możesz zdalnie włączać i wyłączać ogrzewanie, podnosić szlaban parkingowy przez krótki błysk reflektorów lub ustawić automatyczne włączanie światła po wejściu do pomieszczenia. Jeśli chcesz, aby Twoja firma była jeszcze łatwiejsza w obsłudze, zaplanuj z wyprzedzeniem wszystkie powtarzające się wydarzenia. Twoja automatyzacja zostanie dostosowana do Ciebie. Aż do 64 harmonogramów czasowych pozwalających na wyłączanie pozostawionego przez pracowników oświetlenia, klimatyzacji, wentylatorów, czy innych urządzeń lub na włączenie ogrzewania przed przybyciem pracowników. Wszystko to może dziać się automatycznie, bez konieczności interwencji człowieka.System umożliwia serwisowi technicznemu zdalny dostęp do wykonania działań serwisowych. W razie potrzeby nie musisz już czekać na przybycie serwisu. Możesz zaznaczyć urzędowe lub indywidualne dni wolne od pracy w kalendarzu na 2 lata na naprzód. Dzięki temu system automatycznie wyłączy zbędne w tym czasie urządzenia.

Co JABLOTRON 100+ daje Twojej firmie:

 • Ochrona firmy nie tylko przed włamaniem
 • Łatwa kontrola dostępu, dzięki możliwości nadawania uprawnień Twoim pracownikom
 • Powiadomienia o wszelkich nietypowych ruchach osób w Twojej firmie, np. w godzinach nocnych
 • System może sprawdzać otwarte okna lub drzwi
 • Wraz z ostatnią uzbrojoną strefą, system uzbroi wszystkie pomieszczenia wspólne i korytarze
 • Kontrolowanie zużycia prądu i możliwość wyłączenia niepotrzebnie działających urządzeń
 • Komunikaty alarmowe o zagrożeniach, uzbrojeniu lub rozbrojeniu
 • Oszczędność pieniędzy dzięki optymalizacji systemu ogrzewania
 • Poproś nas o zaprezentowanie i omówienie z Tobą inteligentnych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo, komfort użytkowania oraz zdalne zarządzanie Twoim biurem lub innym budynkiem komercyjnym.

  DLA NASZYCH KLIENTÓW