PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

Trzymaj się ciepło i oszczędzaj z systemem Jablotron 100+

Wygodne sterowanie instalacją grzewczą z poziomu jednej aplikacji MyJablotron z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.
Czy instalacja grzewcza w Twoim domu spełnia Twoje potrzeby? Czy istnieje nowa technologia, która zoptymalizuje Twoją instalację grzewczą? Czy martwisz się nadchodzącym trudnym okresem grzewczym? Już czas, aby sprawdzić rozwiązania Jablotron 100+ związane z ogrzewaniem.

Wyobraź sobie, że możesz sterować swoją instalacją grzewczą i kontrolować ją za pomocą tej samej aplikacji MyJABLOTRON, której używasz na potrzeby alarmu. Możesz to robić z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Kilkoma kliknięciami na ekranie możesz wybrać temperaturę jaką chcesz, ustawić tygodniowe profile temperatury, a nawet wyświetlić historię temperatury, aby upewnić się, że Twoje ogrzewanie działa optymalnie. Nie musisz już wracać do domu, tylko po to aby zmienić temperaturę na niższą, jeżeli zapomniałeś to zrobić przed wyjazdem na weekend.

W zależności od typu instalacji grzewczej – elektrycznej lub wodnej – możesz odpowiednio dobrać elementy sterujące z serii Jablotron 100+ i komfortowo zarządzać temperaturami grzania w poszczególnych pomieszczeniach. Inteligentne rozwiązania Jablotron 100+ w zakresie sterowania i monitorowania temperatur sprawdzają się w różnego typu budynkach: mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz budynkach komercyjnych; biurach, firmach czy lokalach handlowych. Jeśli jesteś już posiadaczem centrali Jablotron 100+ to to znaczy, że możesz rozbudować swój system o elementy sterowania ogrzewaniem elektrycznym lub wodnym. Nie ma znaczenia czy to będą grzejniki czy maty grzewcze, gdyż Jablotron ma możliwość obsługi większości rozwiązań grzewczych. Potrzebujesz głowice, termostaty oraz przekaźniki z serii Jablotron 100+ by efektywnie zarządzać ogrzewaniem w budynku. Możesz wybrać rozwiązania przewodowe lub bezprzewodowe i nie musisz martwić się o dodatkowe przewody instalacyjne.Zalety i korzyści wynikające z zastosowania rozwiązań smart są nieocenione. Możesz sterować i monitorować temperatury w Twoim domu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, przy wykorzystaniu prostej w obsłudze aplikacji MyJABLOTRON na telefonie, tablecie lub przez przeglądarkę. W prosty sposób możesz programować temperatury, podnosić lub zmniejszać wartości w zależności od potrzeb. W aplikacji masz również dostęp do danych o długoterminowej historii temperatury. Jeśli w Twojej instalacji dodatkowo będą bezprzewodowe czujniki otwarcia w oknach to system Jablotron 100+ rozpozna otwarte okno i zapobiegnie niepotrzebnym stratom ciepła w Twoim domu.

Zalety inteligentnego ogrzewania:

 • Łatwość dodania do istniejącego systemu Jablotron 100+
 • Szybkie, zdalne sterowanie i monitorowanie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie
 • Popularna aplikacja MyJABLOTRON - brak konieczności posiadania dodatkowych aplikacji
 • Brak przechowywania dużych ilości danych w telefonie
 • Wizualizacja długoterminowej historii temperatury
 • Łatwość programowania zadanych temperatur
 • Opcjonalne komunikaty alarmowe o zagrożeniach
 • Wysokie bezpieczeństwo połączeń transmisji danych
 • Oszczędność pieniędzy dzięki optymalizacji systemu ogrzewania
 • Poproś nas o zaprezentowanie i omówienie z Tobą opcji inteligentnego sterowania ogrzewaniem oraz monitorowania zaworów i termostatów, a wkrótce sam stwierdzisz, że możesz zyskać nie tylko większą wygodę, ale również zaoszczędzić pieniądze, dzięki łatwej i szybkiej optymalizacji działania Twojej instalacji grzewczej. Skontaktuj się z naszymi specjalistami z biura, dedykowanymi do rozwiązań Jablotron 100 Smart Home: Łukasz kom. 571510667 oraz Rafał kom. 501827804. Zaproponujemy rozwiązanie najkorzystniejsze dla Twoich potrzeb. Sam zobacz jak to działa!

  DLA NASZYCH KLIENTÓW