PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

O NAS

Nowoczesne rozwiązania w zakresie systemów zabezpieczeń i automatyki domowej to gwarancja twojego komfortu i stabilnej ochrony.


BEZPIECZEŃSTWO I FUNKCJONALNOŚĆ
W ZASIĘGU RĘKI

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego CCTV, kontroli dostępu oraz automatyki budynkowej. Jesteśmy największym autoryzowanym dystrybutorem marki Jablotron na terenie Polski. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży to gwarancja profesjonalnej obsługi i dopasowania oferty do potrzeb i oczekiwań klienta.

NASZE PRODUKTY

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dotyczące systemów zabezpieczeń oraz automatyki budynkowej dedykowane dla obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych.

NASZE USŁUGI

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji inwestycji w zakresie doboru i zakupu sprzętu, instalacji systemu oraz serwisu technicznego.

PARTNER JABLOTRON

Od ponad 20 lat niezmiennie jesteśmy związani z Jablotron Alarms a.s. Jako autoryzowany dystrybutor gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie urządzeń Jablotron na terenie Polski.

Zostań rekomendowanym instalatorem JABLOTRON

Tworzymy stabilne i atrakcyjne warunki współpracy dla firm instalacyjnych, które chcą działać z marką Jablotron. Naszym partnerom oferujemy profesjonalne szkolenia, wysokiej jakości wsparcie techniczne oraz specjalne, dedykowane programy lojalnościowe. Zostań rekomendowanym instalatorem Jablotron, dołącz do grupy profesjonalistów i buduj sukces swojej firmy na rynku zabezpieczeń. Dołącz do rodziny Jablotron!

PRODUKTY JABLOTRON

0 +

KRAJE EKSPORTU

OCHRONA JABLOTRON

0 +

ZABEZPIECZONYCH BUDYNKÓW

INSTALATORZY JABLOTRON

0 +

PARTNERÓW INSTALACYJNYCH

IoT JABLOTRON

0 +

OD LAT W ŚWIATOWEJ SIECI IoT

Systemy alarmowe JABLOTRON

Jablotron Alarms od ponad 25 lat dostarcza swoim klientom nowoczesne i proste w obsłudze produkty.

NASZ ZESPÓŁ

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który odpowie na wszystkie Państwa pytania.

RAFAŁ
KOZELAN

tel. +48 501 827 804
mail: rafał@jablotech.pl

ŁUKASZ
MAŃKOWSKI

tel. +48 571 510 667
mail: lukasz@jablotech.pl

PIOTR
KUŹNIAR

tel. +48 502 078 703
mail: piotr@jablotech.pl

KATARZYNA
BOŁOZ

tel. +48 506 141 972
mail: kasia@jablotech.pl

DLA NASZYCH KLIENTÓW