PON - PT 8:00 - 16:00
(61) 847 80 24

WAKACYJNY RELAKS Z APLIKACJĄ MYJABLOTRON

Ciesz się beztroskim urlopem, bez względu na to czy jesteś w górach czy nad morzem. Dzięki aplikacji w każdej chwili możesz sprawdzić co dzieje się w domu.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Dzięki aplikacji MyJablotron możesz w prosty sposób zdalnie otworzyć bramę garażową lub załączyć ogrzewanie zanim dojedziesz do domu.

POWIADOMIENIA O ZDARZENIACH

Notyfikacje PUSH, e-mail lub sms natychmiast poinformują Cię o każdym alarmie, jak i skoku temperatury czy niskim stanie baterii.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Możesz zdalnie podejrzeć co dzieje się w domu lub pobrać na telefon zdjęcia z kamer. Masz dostęp do historii zdarzeń czy zużycia prądu.

ZARZĄDZANIE AUTOMATYKĄ

W prosty sposób steruj zdalnie wieloma funkcjami smart. Aktywuj podlewanie ogrodu, opuść rolety albo włącz oświetlenie zewnętrzne.

WSZYSTKO INTUICYJNIE PROSTE

Aplikacja MyJABLOTRON to potężne narzędzie do zarządzania nie tylko alarmem, ale też automatyką budynkową.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO DZIĘKI APLIKACJI MYJABLOTRON

Bez względu na to czy jesteś na wakacjach, w pracy czy w kinie, z dowolnego miejsca możesz zdalnie obsługiwać swój system alarmowy i wszystkie zaprogramowane inteligentne funkcjonalności. Jeśli coś wydarzy się w Twoim domu, aplikacja natychmiast poinformuje Cię o tym, pokaże nagranie wideo, wyśle zdjęcie oraz wiadomość. Możesz być spokojny i pewny, że wszystko masz pod kontrolą.

Pobierz aplikację MyJABLOTRON

WIELE SPOSOBÓW STEROWANIA JABLOTRON 100+

STERUJ ZA POMOCĄ PILOTA

Możesz rozbroić cały budynek albo jego wybrane strefy, otworzyć bramę garażową lub uzbroić wszystko na czas Twojej nieobecności.

STERUJ KLAWIATURĄ

Łatwe obsługiwanie systemu z poziomu klawiatury, poprzez naciśnięcie czerwonych lub zielonych przycisków w odpowiednim segmencie.

STERUJ POPRZEZ PRZEGLĄDARKĘ

Korzystaj z MyJablotron również z poziomu przeglądarki na tabletach czy laptopach, z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

STERUJ ZA POMOCĄ TELEFONU

Wygodnie steruj i zarządzaj swoim systemem JABLOTRON 100+ z poziomu przyjaznej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej MyJablotron.

MASZ PYTANIA

tel: +48 61 847 80 24
mail: biuro@jablotech.pl

WSPARCIE TECHNICZNE

tel: +48 61 847 80 24
mail: biuro@jablotech.pl

GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt: 8:00 – 16:00
Sob - Nd: Zamknięte

DLA NASZYCH KLIENTÓW