AKADEMIA JABLOTRON - PROGRAM SZKOLENIOWY DLA INSTALATORÓW

Akademia Jablotron to rozbudowany program szkoleniowy mający na celu szerzenie wiedzy na temat systemów ochrony bezpieczeństwa oraz automatyki sterującej marki Jablotron. Nasi doświadczeni wykładowcy wprowadzą Cię w tajniki instalacji systemów alarmowych JA-100 zarówno w części teoretycznej jak i praktycznej. Program szkoleniowy jest realizowany w różnych modułach zarówno dla instalatorów początkujących jak i dla zaawansowanych specjalistów, pragnących efektywnie poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Uczestnictwo w szkoleniu, zakończone egzaminem uprawnia do otrzymania certyfikatu, potwierdzającego znajomość produktów marki Jablotron oraz zakupu specjalnego zestawu szkoleniowego.

Poszerzaj swoje kwalifikacje, buduj swoją przewagę konkurencyjnąna rynku zabezpieczeń razem z marką Jablotron !

AKADEMIA JABLOTRON - HARMONORAM SZKOLEŃ 2018

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU

Nasi doświadczeni specjaliści nauczą Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć. Po zdaniu egzaminu uzyskasz certyfikat, którzy uprawnia do instalowania urządzeń marki JABLOTRON.

Zdanie egzaminu pomoże Ci zdobyć:

  • Kompleksową wiedzę przekazaną przez naszych lektorów, uzupełnioną o doświadczenia praktyczne
  • Trzyletni serwis pogwarancyjny produktów marki JABLOTRON
  • Darmowy dostęp do aplikacji MyCompany, która maksymalnie ułatwi Ci prowadzenie biznesu
  • Wsparcie techniczne 24/7 naszych techników
  • Bonusy specjalne

Zapytaj również o indywidualne terminy szkoleń dla Twojej firmy!

Jeśli jesteś zainteresowany systemami Jablotron 100 i chcesz rozwijać swoją firmę zapytaj o indywidualne terminy szkoleń dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. W ramach Akademii Jablotron organizujemy również szkolenia dla naszych partnerów w wybranych lokalizacjach i terminach.