JABLOTRON 100 – twój dom jest inteligentny

System JABLOTRON 100 nie tylko dba o Twoje bezpieczeństwo. Robi o wiele więcej. Dodaj moduły sterowania i uzyskaj inteligentny dom sterowany przez aplikację MyJABLOTRON. Będziesz mógł zarządzać zdalnie wszystkim – od włączenia ogrzewania po otwarcie bramy garażu. Sprawdź jakie możliwości automatyki budynkowej posiada system JABLOTRON 100.

ikona_inteligentny_budynek

Sterowanie ogrzewaniem

Kontroluj zarówno alarm jak i ogrzewanie Twojego domu poprzez jeden system JABLOTRON 100. Wykorzystaj jego możliwości do zmiany temperatury z komfortowej na ekonomiczną po uzbrojeniu twojego alarmu. Co więcej, za pomocą aplikacji MyJablotron temperatury w Twoim domu możesz zdalnie monitorować i regulować.

Otwieraj swój garaż mrugnięciem świateł

Nie szukaj przełącznika by otworzyć sobie garaż. Wystarczy po prostu mrugnąć reflektorem, a Twoja brama garażu sama się otworzy. Jeśli natomiast przyjadą goście, otworzysz im bramę garażową używając aplikacji MyJABLOTRON.

Zdalnie podlewaj swój ogród

Już nie musisz się martwić o to, kto podleje Twój trawnik, kiedy Ty jesteś na urlopie. JABLOTRON 100 zajmie się wszystkim.

Możesz włączyć podlewanie zdalnie za pomocą aplikacji MyJABLOTRON albo ustawić przed wyjazdem dokładną datę i godzinę podlewania ogrodu.

Automatyczne włączenie świateł po powrocie

Nie szukaj w ciemności przełącznika. Światła automatycznie włączą się kiedy rozbroisz alarm po powrocie do domu lub kiedy wejdziesz do konkretnego pomieszczenia. Z łatwością ustawisz, które światła mają się włączyć w poszczególnych pokojach.

Oświetlenie drogi dojazdowej

W zimie dni są krótsze. Uprzyjemnij sobie przyjazd do domu włączając za pomocą systemu JABLOTRON 100 oświetlenie drogi dojazdowej. Światła możesz także włączać i wyłączać tym samym pilotem, którego używasz do uzbrajania alarmu i otwierania garażu.

4 sposoby sterowania Twoją centralą JABLOTRON 100

Nieważne czy potrzebujesz rozbroić alarm, opuścić żaluzje czy też włączyć oświetlenie, zawsze masz do dyspozycji kilka sposobów, jak to zrobić.

Klawiatura z segmentami

Aplikacja mobilna

Aplikacja w przeglądarce

Pilot