Alarmy dla firm Poznań
Alarmy dla firm Poznań

Bezpieczeństwo dla Twojej firmy

System alarmowy JABLOTRON 100

Wszystko jedno, czy Twój najcenniejszy majątek stanowią maszyny, czy też dane w komputerach, warto go zabezpieczyć. Dzięki systemowi alarmowemu JABLOTRON 100 nikt niepowołany nie dostanie się do Twojej firmy. Co więcej, aplikacja MyJABLOTRON umożliwi Ci sterowanie oświetleniem lub bramą wjazdową.

4 istotne kroki dla właściwego zabezpieczenia obiektu

   Pierwszy to wysokiej jakości alarm. Systemy Jablotron to 25 lat doświadczenia w jego rozwijaniu i produkowaniu. To jeden z powodów, dla których tak łatwo nim sterować i ma on tak wiele innowacyjnych funkcji.

   Drugim jest profesjonalny montaż. Przeprowadzają go wyłącznie nasi partnerzy, których regularnie szkolimy i certyfikujemy. To gwarantuje Ci, że wszystko działa tak, jak powinno.

   Trzecim jest błyskawiczna reakcja na zaistniałe zdarzenie.

   Czwarty, to komunikacja systemu alarmowego z Centrum Ochrony. W momencie wystąpienia zagrożenia, zostanie wysłany patrol.

Alarmy dla firm Poznań

23 języki

W tylu językach można sterować systemami alarmowymi Jablotron

94 tysiące

Coraz więcej użytkowników na całym świecie używa aplikacji MyJABLOTRON do sterowania swoimi alarmami.

2 sposoby

MyJABLOTRON może być sterowany z poziomu aplikacji mobilnej lub przez przeglądarkę.

Zielone i czerwone przyciski

Nasze segmenty przypominają sygnalizację świetlną. Kolor zielony oznacza, że alarm jest nieuzbrojony i możesz wejść. Kolor czerwony wskazuje, że pomieszczenia są zabezpieczone i jakakolwiek próba wejścia uruchomi alarm. To umożliwia Ci natychmiastową orientację, które pomieszczenia budynku są w danej chwili zabezpieczone.

Autoryzacja kartą zbliżeniową RFID

Sterowanie alarmem jest całkowicie intuicyjne, systemu może jednak używać wyłącznie uprawniona osoba, która dokona identyfikacji za pomocą specjalnej karty lub pastylki. Wszystkie informacje zapisywane i przechowywane są w dzienniku systemowym, masz więc pełny przegląd kto i kiedy sterował alarmem.

 

Alarmy dla firm - JABLOTECH
Alarmy dla firm Poznań

System uszyty na miarę

Dzięki różnorodności segmentów alarm JABLOTRON 100 stanowi rozwiązanie idealne dla punktów handlowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Jeżeli masz już alarm JABLOTRON 100 i chcesz go rozbudować, wystarczy, że zainstalujesz nowe czujki oraz dodasz nowe segmenty do swojej klawiatury. Może ich być nawet 20.

Zabezpiecz swoją firmę gdziekolwiek jesteś

Różne części pomieszczeń firmowych zabezpieczysz, dzieląc je na niezależne strefy. Każda z nich posiada na klawiaturze jeden segment z dwoma przyciskami, które umożliwiają łatwe sterowanie alarmem i pozostałymi funkcjami, takimi jak na przykład opuszczanie żaluzji. Nie musisz znajdować się w firmie, by sterować alarmem lub wyłączyć oświetlenie. Wszystkimi funkcjami systemu JABLOTRON 100 możesz zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej MyJABLOTRON oraz przez przeglądarkę internetową.

Alarmy dla firm Poznań
Alarmy dla firm Poznań
Alarmy dla firm Poznań

Nasza aplikacja MyJablotron potrafi:
   Wyświetlić przegląd wszystkich urządzeń JABLOTRON
   Sterować Twoim alarmem tak, jakbyś korzystał z jego fizycznej klawiatury
   Zdalnie przeglądać zdjęcia z zabezpieczonych pomieszczeń
   Sprawdzać temperaturę i zużycie energii

Wygodne środowisko pracy z JABLOTRON 100

System Jablotron zapewni ochronę przed nieuprawnionym dostępem do budynku i ułatwi Ci codzienne czynności. Możesz na przykład mrugnąć światłami by podnieść szlaban na parkingu lub zdalnie sterować oświetleniem w poszczególnych pomieszczeniach.

Minimalizacja obsługi
  Do 20 harmonogramów czasowych, pozwalających na wyłączanie pozostawionego przez pracowników oświetlenia, klimatyzacji, wentylatorów czy innych urządzeń. Wszystko to może dziać się automatycznie, bez konieczności interwencji człowieka.

Na 2 lata naprzód możesz zaznaczyć urzędowe lub indywidualne dni wolne od pracy w kalendarzu, przez co system automatycznie wyłączy zbędne w tym czasie urządzenia.

System umożliwia serwisowi technicznemu zdalny dostęp do wykonania działań serwisowych. W razie potrzeby nie musisz już czekać na przybycie serwisu, twój instalator większą część czynności może wykonać zdalnie.

JABLOTRON 100 jest wszechstronnym systemem bezpieczeństwa, kontroli dostępu oraz sterowania dowolnymi urządzeniami w Twojej firmie. Łatwo ochroni Twoje nieruchomości i przekaże Ci natychmiast informacje o całej firmie. Aplikacja MyJablotron umożliwia wygodny, zdalny nadzór nad firmą, m.in. informacje o zużyciu energii lub zmianie temperatur w budynku. Dodatkowo możesz podwyższyć poziom bezpieczeństwa przez połączenie systemu alarmowego z kamerami, poprzez instalację przycisków alarmowych i napadowych, a także podłączenie systemu alarmowego do centrum monitorowania agencji ochrony.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat możliwości i konfiguracji rozwiązań skontaktuj się z nami

Alarmy dla firm Poznań
Alarmy dla firm Poznań
Alarmy dla firm Poznań

Przykładowa instalacja systemu Jablotron 100

Zobacz jak wygląda przykładowa instalacja systemu alarmowego JABLOTRON 100 w obiekcie komercyjnym.

Przykładowa instalacja - alarmy dla firm - jablotech Poznań
Liczba adresowalnych urządzeń magistrala i/lub bezprzewodowe Do 120
UżytkownicyDo 300
StrefyDo 15
Programowalne wyjściaDo 32
Kalendarze20 niezależnych kalendarzy
KomunikacjaLAN/GSM/GPRS/3G/PSTN
Raporty z MyJABLOTRONSMS, mailowe, powiadomienia PUSH do nieograniczonej liczby użytkowników
Raporty z centrali SMS do 25 użytkowników
CertyfikacjaStopień 2, zgodnie z EN 50131

4 sposoby sterowania Twoją centralą JABLOTRON 100

Nieważne czy potrzebujesz rozbroić alarm, opuścić żaluzje czy też włączyć oświetlenie, zawsze masz do dyspozycji kilka sposobów, jak to zrobić.

Alarmy dla firm Poznań

Klawiatura z segmentami

Alarmy dla firm Poznań

Aplikacja mobilna

Alarmy dla firm Poznań

Aplikacja w przeglądarce

Alarmy dla firm Poznań

Pilot