Alarmy dla domów Poznań

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEJ RODZINY

System alarmowy JABLOTRON 100

Spraw by Twój dom był bezpieczny i ciesz się prawdziwym spokojem. System JABLOTRON 100 zabezpieczy cały Twój dom. Zajmie się także włączaniem oświetlenia, otworzy Twoją bramę garażową lub uruchomi system nawadniający. Dzięki aplikacji MyJABLOTRON można nim również sterować zdalnie.

4 istotne kroki dla właściwego zabezpieczenia obiektu 

    Pierwszy to wysokiej jakości alarm. Systemy Jablotron to 25 lat doświadczenia w jego rozwijaniu i produkowaniu. To jeden z powodów, dla których tak łatwo nim sterować i ma on tak wiele innowacyjnych funkcji.

    Drugim jest profesjonalny montaż. Przeprowadzają go wyłącznie nasi partnerzy, których regularnie szkolimy i certyfikujemy. To gwarantuje Ci, że wszystko działa tak, jak powinno.

    Trzecim jest błyskawiczna reakcja na zaistniałe zdarzenie.

    Czwarty, to komunikacja systemu alarmowego z Centrum Ochrony. W momencie wystąpienia zagrożenia, zostanie wysłany patrol.

Alarmy dla domów Poznań

23 języki

W tylu językach można sterować systemami alarmowymi Jablotron

94 tysiące

Coraz więcej użytkowników na całym świecie używa aplikacji MyJABLOTRON do sterowania swoimi alarmami.

2 sposoby

MyJABLOTRON może być sterowany z poziomu aplikacji mobilnej lub przez przeglądarkę.

Alarmy dla domów Poznań

Sterowanie dwoma przyciskami

System alarmowy JABLOTRON 100 jest tak łatwy w użyciu, że możesz nim sterować nawet jedną ręką. Wystarczy nacisnąć przycisk odpowiedniego segmentu. Każdy przycisk odpowiedzialny jest za część mieszkania lub konkretną funkcję. Na przykład za włączenie oświetlenia.Nasze segmenty przypominają sygnalizację świetlną. Kolor zielony oznacza, że alarm jest nieuzbrojony i możesz wejść.Kolor czerwony wskazuje, że mieszkanie jest zabezpieczone i jakakolwiek próba wejścia uruchomi alarm.To umożliwia Ci natychmiastową orientację, które pomieszczenia mieszkania są w danej chwili zabezpieczone. 

Alarmy dla domów Poznań

100% bezpieczeństwo dostępu

Każde rozbrojenie alarmu wymaga użycia karty lub podania kodu.Nie trzeba się więc obawiać, że sterowanie może przejąć osoba niepowołana. Co więcej, wszystkie wykonywane operacje są zapisywane.

Alarmy dla domów Poznań

System uszyty na miarę

Swój system alarmowy możesz zbudować wedle potrzeby. Jedna klawiatura może posiadać do 20 sterowanych segmentów. JABLOTRON 100 jest elastycznym alarmem, który możesz w przyszłości w dowolny sposób rozbudować zarówno w oparciu o elementy przewodowe jak i bezprzewodowe.

Alarmy dla domów Poznań

Zabezpiecz swój dom gdziekolwiek jesteś

Za pomocą aplikacji mobilnej lub przeglądarkowej MyJABLOTRON, możesz zdalnie uzbroić swój alarm i zarządzać urządzeniami oraz odbiornikami w swoim domu. Będziesz wiedzieć o wszystkim, co dzieje się w Twoim domu, obojętnie czy jesteś na wakacjach, w pracy czy na zakupach.

Nasza aplikacja MyJABLOTRON potrafi:

  • Wyświetlić przegląd wszystkich urządzeń JABLOTRON
  • Sterować Twoim alarmem tak, jakbyś korzystał z jego fizycznej klawiatury
  • Zdalnie przeglądać zdjęcia z zabezpieczonych pomieszczeń
  • Sprawdzać temperaturę i zużycie energii

Kontroluj zarówno alarm jak i ogrzewanie Twojego domu poprzez jeden system JABLOTRON 100. Wykorzystaj jego możliwości do zmiany temperatury z komfortowej na ekonomiczną po uzbrojeniu twojego alarmu.Co więcej, za pomocą aplikacji MyJablotron temperatury w Twoim domu możesz zdalnie monitorować i regulować.

STEROWANIE OGRZEWANIEM
STEROWANIE OGRZEWANIEM
Nie szukaj przełącznika by otworzyć sobie garaż. Wystarczy po prostu mrugnąć reflektorem, a Twoja brama garażu sama się otworzy.Jeśli natomiast przyjadą goście, otworzysz im bramę garażową używając aplikacji MyJABLOTRON.
OTWIERAJ SWÓJ GARAŻ MRUGNIĘCIEM ŚWIATEŁ
OTWIERAJ SWÓJ GARAŻ MRUGNIĘCIEM ŚWIATEŁ
Już nie musisz się martwić o to, kto podleje Twój trawnik, kiedy Ty jesteś na urlopie. JABLOTRON 100 zajmie się wszystkim. Możesz włączyć podlewanie zdalnie za pomocą aplikacji MyJABLOTRON albo ustawić przed wyjazdem dokładną datę i godzinę podlewania ogrodu.
ZDALNIE PODLEWAJ SWÓJ OGRÓD
ZDALNIE PODLEWAJ SWÓJ OGRÓD
Nie szukaj w ciemności przełącznika. Światła automatycznie włączą się kiedy rozbroisz alarm po powrocie do domu lub kiedy wejdziesz do konkretnego pomieszczenia.Z łatwością ustawisz, które światła mają się włączyć w poszczególnych pokojach.
AUTOMATYCZNE WŁĄCZENIE ŚWIATEŁ PO POWROCIE
AUTOMATYCZNE WŁĄCZENIE ŚWIATEŁ PO POWROCIE
W zimie dni są krótsze. Uprzyjemnij sobie przyjazd do domu włączając za pomocą systemu JABLOTRON 100 oświetlenie drogi dojazdowej.Światła możesz także włączać i wyłączać tym samym pilotem, którego używasz do uzbrajania alarmu i otwierania garażu.
OŚWIETLENIE DROGI DOJAZDOWEJ
OŚWIETLENIE DROGI DOJAZDOWEJ

Poznaj i sprawdź produkty Jablotron

Budujesz dom i szukasz nowego systemu alarmowego? A może masz już alarm JABLOTRON i chcesz go rozbudować o nowe funkcje? Nasi partnerzy – instalatorzy zaprojektują dla Ciebie korzystające z technologii przewodowej i bezprzewodowej rozwiązanie szyte na miarę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ceny skontaktuj się z nami 

Przykładowa instalacja systemu Jablotron 100

Zobacz jak wygląda przykładowa instalacja systemu alarmowego JABLOTRON 100 w domu z garażem.

Alarmy dla domów Poznań
Alarmy dla domów Poznań
Alarmy dla domów Poznań
Liczba adresowalnych urządzeń magistrala i/lub bezprzewodoweDo 120
UżytkownicyDo 300
StrefyDo 15
Programowalne wyjściaDo 32
Kalendarze20 niezależnych kalendarzy
KomunikacjaLAN/GSM/GPRS/3G/PSTN
Raporty z MyJABLOTRONSMS, mailowe, powiadomienia PUSH do nieograniczonej liczby użytkowników
Raporty z centraliSMS do 25 użytkowników
Certyfikacja Stopień 2, zgodnie z EN 50131

4 sposoby sterowania Twoją centralą JABLOTRON 100

Nieważne czy potrzebujesz rozbroić alarm, opuścić żaluzje czy też włączyć oświetlenie, zawsze masz do dyspozycji kilka sposobów, jak to zrobić.

Alarmy dla domów Poznań

Klawiatura z segmentami

Alarmy dla domów Poznań

Aplikacja mobilna           

Alarmy dla domów Poznań

Aplikacja w przeglądarce 

Alarmy dla domów Poznań

Pilot