W dniach 8 i 9 września 2018 roku byliśmy obecni jako wystawcy na kolejnej edycji Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu, organizowanych przez Nowy Adres S.A.

Impreza, już na stałe wpisana w kalendarz poznańskich wydarzeń targowych cieszy się niesłabnącą popularnością; ponad 100 wystawców, nie tylko deweloperów, ale również firm z sektora wyposażenia wnętrz, usług kredytowych i ubezpieczeniowych, zarządzania nieruchomościami oraz rozwiązań automatyki budynkowej.

Na targach zaprezentowaliśmy możliwości systemu Jablotron 100 nie tylko w kontekście podstawowego systemu alarmowego, ale w oparciu o wiele innych funkcjonalności dotyczących ochrony środowiskowej oraz nowoczesnych rozwiązań inteligentnego budynku.

Dla wielu osób, przygotowujących się do zakupu nowego mieszkania lub domu – kwestia profesjonalnego zabezpieczenia budynku to kolejny ważny temat w całym procesie inwestycyjnym.

Na naszym stoisku goście targów mogli szczegółowo zapoznać się z praktycznymi możliwościami systemu JABLOTRON 100.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom targowym, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem !

Shopping Basket